Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valamiben sok fehérje van...

Ha valamiben sok fehérje van és sok zsír is akkor azt érdemes enni, hogy nőjjenek az izmaim?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni és azt néztem, hogy miben van sok fehérje.

Találtam olyat, hogy pl. kolbász:17g fehérje és 80g zsír.

Akkor ezt most inkább ne egyek kolbászt? Ha ne akkor miért ne?

(nem fogyózok)



2017. ápr. 27. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Ehetsz jó minőségű kolbászt, de akkor ajánlom az alacsony szénhidrátbevitelt. Van, akinek működik, ha a zsír és a ch is magas, van, akinek egyenesen elkerülhetetlen ez, de ez a legrosszabb kombináció, habár tömegeléskor kevésbé problematikus, mint szálkásításkor, persze ez emberfüggő is...

A zsíros szénhidrátszegény táplálkozáshoz sokkal jobban értek. Az OK, ha az adott embernek megfelel. Nem a tipikus tömegelő étrend, de van, akinek ez az ideális. Nem ritka, hogy egy testépítő ketogén diétát folytat, bár inkább ciklikusat szoktak, ami egészen más.


Azért ez a kolbász elég trollszagú. Közel sincs ennyi zsír még a szárazkolbászokban sem az adatbázisok alapján. Persze házilag érdekes dolgokat lehet összehozni, bizonyára, de ennyire semmi vízzel nehéz elképzelni.

2017. ápr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!