Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti szoktatok 1 nap ugyanolyan...

Ti szoktatok 1 nap ugyanolyan (ugyanazt) az ételt többször enni?

Figyelt kérdés
Pl főztök valami nagyobb adagot és ugyanazt eszitek ebédre és vacsorára is. Mert én így szoktam és lehet,hogy ez nem helyes hanem változatosabban kellene enni.
2017. máj. 11. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A változatos evés nem azt jelenti, hogy nem ugyan azt eszed 1-1 nap.
2017. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már azt hittem arra gondolsz, hogy kihányod, aztán azt újra ham-ham...
2017. máj. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell változatosan enni, be kell vinni azt,amire szükségünk van. Ha ezt valaki napi 3 tökegyforma étellel (mindennap) megoldja s lelkileg sem készül ki tőle, egészségére. Mondjuk ez nem könnyű.


Mi szoktuk, persze. Akár napokig is, néha sikerül annyit főzni, az remek. De van más is a napban. Kevés tökéletes ételünk van, ami önmagában megadja, ami kell.

2017. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha marad ebédről főtt étel, akkor van hogy én is azt eszem vacsorára, ettől még lehet enni tízóraira és uzsonnára pl. gyümölcsöt.
2017. máj. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy csinálom, hogy főzök egy nagyobb adag ételt, és minden nap egyszer eszem belőle, ebédre vagy vacsorára. Lehet ez leves vagy valamilyen húsos étel, amihez minden nap más köretet készítek.

Le is lehet a maradékot fagyasztani, akár kisebb adagokban.

Persze azzal sincs gond, ha ugyanaz az ebéd és a vacsora, ha minden fontos tápanyag benne van, de nekem így kevésbé unalmas.

2017. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!