Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Ez nagy baj?

Hogyan hízzak? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok,eszek sokat,de nem nagyon hízok...miért van ez? (33 kg vagyok sajnos) hogy hízzak?

2017. máj. 18. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

edzeni kéne

a lábemelés más hasonló sport nem edzés

2017. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÉN NEM FOGYNI AKAROK!!
2017. máj. 18. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az edzéstől nem fogyni fogsz, hanem erősödni. Az izmaid megnőnek, ezáltal vastagabb lesznek pl a karjaid, ha karra edzel és a súlyod is nőmi fog.

Szóval nem kell kiabálni, ha tudatlan vagy. Jobb az izom, mint a zsír, nem?

2017. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Edzés mellett lehet fogyni, súlyt tartani és izmosodni, sőt hájasodni is, kérdező... Ez az étkezésen múlik.

De izmot máshogy nem tudsz felszedni, csak ha terheled az izmaid, márpedig kevés emberre kell kifejezetten extra zsír. Ezért logikus az edzés ajánlása.


Lehet, hogy nem eszel eleget. Csak mert neked soknak tűnik, lehet, hogy a szervezetednek nem az.


A másik, hogy a szervezeted eldobja a felesleget, nem hajlandó zsírban tárolni, van ilyen, a tapasztalatok szerint (vagy elhasználja anyagcseregyorsítással, végülis most mindegy). Ekkor viszont MUSZÁJ edzened, mert ezt elég evéssel, fehérjével, pihenéssel összekapcsolva extrém ritka betegség kell (mondjuk milliárd emberenként 1, nem hiszem, hogy sokkal gyakoribb lehet), hogy ne jöjjön izom. Szükség van rá, anyag is van, a tested építi az izmot, nem tud mást tenni.

2017. máj. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérjetek beutalót a hàziorvostól dietetikai szakrendelésre. Lehet, hogy napi 1 tápszer esténként megoldaná. Budai Gyermekkórházba.
2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annyira nincs vele baj, én 9 évesen ha jól emlékszem 25-30 kg körül voltam, kissé egészségtelen, de semmi bajom, tök jó erőben vagyok (most 20 évesen), még mindig könnyebben, mint kéne (64 kg). Sokan vagyunk így, ez még a jobbik oldal, jobb, mintha könnyen híznál. Egyél sokat, egészségesen, felnőttként majd jobban jönnek a kilók.
2017. máj. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!