Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valakinek segített már a bőre...

Valakinek segített már a bőre állapotán az, hogy átállt a vércsoportja szerinti étkezésre?

Figyelt kérdés

Már nem tudok mit kezdeni a bőröm alatti kis göbökkel, pattanásokkal. A sebeim is lassan gyógyulnak, és az emésztésem sem okés.

23/L


2017. máj. 18. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs vércsoport szerinti étkezés ez egy fatális baromság, pénzlehúzás amin valaki jól meggazdagodott.

Max azt el tudom képzelni, hogy a sok szemét káját zabáló, mikor átverik egy ilyennel és ennek hatására némileg tisutábban kezd enni, nyílván fog fogyni meg tisztulni a bőre..

2017. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy nem eszek tejterméket (azóta nincs pattanásom) és gabonákat (azóta nincs ekcémám). Amióta egészségesebben táplálkozom, az emésztésem is rendbejött.

Szerintem a vércsoport diéta marhaság. Nekem (B vércsoport) biztosan nem semleges hatású a fehérliszt, a tejtermékeket meg egyáltalán nem bírom, rögtön hasmenésem lesz tőlük (kivéve a vajat). Nem hiszem, hogy a vércsoport határozza meg, hogy valakinek milyen étrend jó (tudtommal ezt kutatások is cáfolták).

2017. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hajszín szerinti étkezést preferáld, az a tuti.
2017. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!