Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyáshoz zöld teából melyik...

Fogyáshoz zöld teából melyik ajánlott?

Figyelt kérdés
Mind árban-minőségben elég nagy a különbség,de ér valamit mondjuk a cba-s?Esteleg jobb a lipton?Vagy melyik az ami tényleg ér valamit?

2017. máj. 19. 05:33
 1/5 anonim válasza:
100%

Fogyáshoz nem teákra, hanem megfelelő étrendre és sportra van szükség. Ha több kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel, akkor fogyni fogsz. Fogyással kapcsolatban ismerek egy oldalt, ahol nagyon hasznos infokat találhatsz, ha érdekel linkelem.

Ettól függetlenül a zöld teának nagyon jótékony hatásai vannak, szálasat vegyél, mondjuk teaboltban.

2017. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom úgy kérdezed a zöld teát, hogy mondjuk diétás étrendet követsz, és a reggelihez egy csésze zöld teát írnak. Ugye?

A legjobb minőségű természetesen a szálas tea, azt lehet kapni Sparban is, nem túl olcsó, "Gunpowder" tea. Zöld dobozban van. Herbáriában szoktam még venni szintén fém dobozosat, vagy filteres is van.

Akármelyiket is választod, a lényeg, ha már diétáról van szó, hogy ne ízesítsd, tehát no cukor és társai.

2017. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat!Igen,sportolok(kuzdosprt+kettlebell)viszont kicsit le akarok adni súlyt,mert kisebb balesetem volt,kiesett pár hónap,viszont pár kiló felszaladt.Szeretnék minél hamarabb formába jönni

.És mivel a edzést óvatosan kell növelni,azért gondoltam a teára,bár azt olvasom,amúgy is egészséges..

2017. máj. 19. 17:58
 4/5 anonim válasza:

Diéta témában tudok ajánlani egy oldalt, nekem nagyon sokat segít, rengeteg hasznos infot találni benne. 5 kilónál járok március óta, mellette tele vagyok energiával.


A zöld tea pedig tényleg szuper diétától függetlenül :)

2017. máj. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az olcsó is jó?
2017. jún. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!