Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valószínüleg romlott pörkölttő...

Valószínüleg romlott pörkölttől komolyabb baj is lehet?

Figyelt kérdés
Sietve dobtam be ma a tegnapelőtt este főzött disznóhusis pörköltet. De már tegnap is bajom volt, lehet hogy pont tőle, de az íze finom volt, ma is jó volt,de azóta görcsöl a hasam, és hasmenésem is van. Párom most szólt, hogy ő otthon savanyúnak is érezte. Most ilyenkor mi van? Eleve nem értem, hogy romolhatott meg, hiszen amíg ki nem hűlt nem tettem hűtőbe, azután is úgy, hogy a tetejét nem tettem rá. Kicsit félek, erősnek kell maradnom hétvégére, sok a munkám.
2017. máj. 19. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél be néhány szén tablettát, esetleg egy kis pálinkát.

Ha probléma lenne, már régen megmutatkozott volna.

2017. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet sokáig maradt kint a meleg konyhában, jobb lett volna ha vízben lehűtöd és fedővel letakarva teszed hamar a hűtőbe.

Gyomorrontás lehet, hányás, hasmenés ha valóban savanyú volt.

2017. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Holnap valószínüleg sok időt fogsz eltölteni a wc-n ülve, de egyébként semmi komoly.
2017. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!