Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinalja, ha problemam...

Mit csinalja, ha problemam van az evessel?

Figyelt kérdés
Ket kicsi gyerekem van, az egyik 2eves,a masik 4honapos. Nagyon keveset eszek. Konkretan egesz nap semmi,aztan mikor a ferjem hazaer a munkabol este,amit neki foztem,abbol eszek es ennyi. Fogyni nem mondhatnam,hogy fogytam,viszont 2napja eleg gyengenek erzem magam. A hajam kegyetlen modon hullik,de ezt a nemregiben tortent szulesnek tudom be,az elso babammal is csomokban hullot. A baj az,hogy nem is kivanom az etelt. Hiaba keszitek a kislanyomnak reggelit,ebedet,vacsorat es nap kozben is tobbszor nasizik dolgokat,nekem eszembe se jut az eves! Este is a ferjemmel csak azert eszek,mert le ulunk az asztalhoz es akkor mar szedek en is. A mai nap konkretan ijeszto volt. Tobbszor ereztem azt,hogy el fogok ajulni,nagyon gyengenek erzem magam es enyhe hanyinger is kiseri. Csak akkor jo,ha fekszem. Hogy vegyem ra magam a kajalasra? Annyiszor elhataroztam mar,hogy amikor a kislanyom eszik,eszek en is,de a 4honaposom rendszerint akkor hivat magahoz,vagy masnapra el is felejtem az elhatarozasom. Viszont ez igy nem mehet tovabb. Ma egesz nap nagyon rosszul voltam es valahogy erzem,hogy biztos ez miatt van... valakinek otlet,tapasztalat,hogy mit kellene csinalnom?
2017. máj. 20. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz. Túl sokat aggodsz nem pihensz... És ennyi másrészt meg be is beszéled magadnak hogy te mingyart elajulsz. Megijedtel mert nem eszel. Na és? Valamikor egész nap nem eszem azt semmi bajom...Add le a gyerekeket egy pár napra a mamának vagy közeli hozzátartozónak azt lazíts egy kicsit. Semmi baj nem lesz. A hajhullás meg szintén a sok stressz...Ha nem múlik akkor keress fel pszichológust. De ne aggódj ez simán el fog múlni csak lazíts ne parázz
2017. máj. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egyaltalan nem vagyok amugy stresszes. Egesz nap teljesen jol erzem magam,(a mostanit leszamitva) jatszom sokat a lanyommal,jo kedvu vagyok,ha varatlan helyzet jon akkor sem stesszelek be,teljes nyugalommal koncentralok a megoldasra. A masik pedig,nem arrol van szo,hogy na most nem ettem... ez mar nalam 2eve igy megy,hogy egesz nap semmi,este 8kor eszek a ferjemmel amikor hazaer es ennyi. Igazabol az etvagyam akkor csokkent le,amikor az elso terhessegem elso 4honapjat kegyetlen modon vegig hanytam,meg egy korty viz is kijott belolem es akkor be is fektettek nehany napra infuziora. 3honap alatt 10kilot fogytam. Na ott kezdodott ez az egesz es azota nem eszek. Szoval nem az van a dolog mogott,hogy na 1hete kisebb az etvagyam es egybol beparazok mert szedulok. Bebeszelni meg vegkepp nem tennem. Mi ertelme lenne? Attol ugyan ugy rendet raktam,jatszottam a gyerekeimmel,takaritottam,fertotlenitettem,mosogattam,kajat csinaltam... csak kozben azt ereztem,hogy barmelyik pillanatban elajulhatok es tudom,hogy ez az irany nagyon nem jo amit most csinalok. Eppen ezert szeretnek ra megoldast!

Az pedig nalam nem opcio,hogy lepasszoljam a gyerekeket. En nem birnam ki,ha nem lennenek velem. A legkisebb is 4honapos. Tul pici meg ahhoz,hogy az anyja orakra eltunjon csak azert,mert most "pihen"... Eddig sem tettem,ezutan sem fogom... 🙂

2017. máj. 20. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig csak arra gondolsz hogy jaj elajulok vagy ilyesmi...Ne tedd...Nem lesz baj csak felszza legrosszabbtol. Én is ilyen voltam fél évvel ezelőtt...14 éves vagyok és 3honapig nalunk laktak az unokatesomek akiknek 3 5 hónapos gyereke volt. Amikor lépcsőzni kellett a gyerekekkel akkor én is paraztam hogy jaj leejtem a lépcsőn meg ilyenek. Aztan ahogy múltak a hónapok megszoktam és nem volt ilyen problémám.. Egyszer majdnem én is kórházba kerültem mert majdnem elájultam...Szval nem lesz baj csak gondolj bele hogy te már elerted amit akartál...van 2 egészséges gyereked meg szerető férjed.. Első vagyok..
2017. máj. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Latom,nem fogtad fel amit irtam. De tudva azt,hogy 14vagy,ezt nem csodalom 😂 Nem parazok attol,hogy elajulok,nem is gondolok ra. Szimplan szedulok sokat es elsotetul minden. Ehhez nem kell ezen gondolkodnom. Jon ez az erzes es pont. Szerintem te nagyon nem vagy jartas a temaban,igy jobb is lenne,ha hulyesegeket pedig nem irnal 😃
2017. máj. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!