Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha keveset eszek, viszont e...

Ha keveset eszek, viszont e mellett gyúrok is, akkor az izmaim nem fejlődnek annyira? Amennyi fehérje kell a szervezetemnek, az mindennap meg van, táplálék kiegészítővel, illetve húsokkal, és ezek mellett kevés zsírosat eszem, közepes szénhidráttal.

Figyelt kérdés
Tehát az izomzatom akkor fejlődik,vagy sem? Mivel mindenhol máshogy olvastam,hogyha ennyi meg ennyi fehérjét beviszek,de mellette fogyózom,attól még növekszik az izomzatom. Máshol pedig azt írták,hogy nem.

#fogyókúra #fehérje #izomzatnovekedes
2017. máj. 20. 09:55
 1/2 anonim válasza:
Ha nem eszel elég kalóriát és azon belül más fontos tápanyagokat (fehérje,szénhidrát,zsír) akkor nem csak testzsírbol fogsz fogyni hanem az izomzatodbol is ,pláne ha edzel. Tudom én is igy jártam amikor edzetem és nem etem eleget.
2017. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kezdőket kivéve az izomtömeg növekedéséhez kalóriatöbblet kell. Hiába eszel fehérjét, ha nincs elég energia. Ha extrém kalóriadeficitben vagy, akkor pedig még izmot is bontasz, bármennyi is a fehérje. Koplaláskor célszerű elbontani a költséges izmok ama részét, ami nem kell a létezéshez...
2017. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!