Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen meditációt vagy bármi...

Milyen meditációt vagy bármi hasonló dolgot tudtok ajánlani önmagam fejlesztésére?

Figyelt kérdés
Új társaságban vagy csak ha sok idő után találkozok valakivel félénk vagyok, visszahúzódó. Azt hogy a figyelem központjába legyek nem is bírom elviselni, kényelmetlenül érzem magam. De van azert elég sok barátom de főként csak osztálytársi viszonyok miatt. Nagyon szeretem hallgatni mások történeteit de valahogy én nem tudok olyan izgalmas dolgokról beszélni. 16/l

2017. máj. 20. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az hogy eleinte félénk vagy teljesen természetes. Nem vagyunk ugyan olyanok, nem ugyanúgy reagáljuk le az új dolgokat, új helyzeteket. Nekem sokat segített az, hogy lejegyzeteltem minden dolgot, amit magamról gondoltam és elkezdtem kielemezni, aztán hirtelen világos lett minden, és megoldott az a probléma, ami igazából csak a fejemben létezett.
2017. máj. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak egyféle meditáció létezik ami igazi meditáció, és bármi problémád van, sokat segít.
2017. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!