Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ez? Mit tehetnék ellene?

Normális ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Evészavaros voltam, épp gyógyulófélben vagyok. Nagyon jól haladok, bár még mindig nem sikerült sokat hízni, kilátszik még pár csont, aminek nem kéne, de az alapvető közérzetem jelentősen feljavult, rengeteg energiám van, az arcom kitelt, és színt kapott. :)

A problémám a következő: olykor hiába vagyok túl egy kiadós étkezésen, mégis éhes mardok, noha lassan eszem, és fogyasztok elég folyadékot. Sőt, szinte egész nap non-stop éhezem, aztán estére egy durva farkaséhség jön rám, aminek alig bírok ellenállni... :/

Normális ez ilyenkor? A szervezetem most "örül" a megnövekedett táplálékbevitelnek?

Ennek így is kell lennie, amíg nem érek el egy "egészséges" testsúlyt?

Vagy mit tehetnék, hogy ne kezdjek el előbb utóbb féktelenül bezabálni minden utamba kerülő ételt?


2017. máj. 25. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez jó jel, ne tégy semmit ellene! EGYÉL CSAK AMIT KÍVÁNSZ, BÁRMIKOR!
2017. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!