Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Stressz miatt mennyit lehet...

Stressz miatt mennyit lehet fogyni? És hogyan hizhatnék?

Figyelt kérdés
Azvan, hogy ebben az évben érettségiztem és igazábol eddig is sovány voltam,de most nagyon!164cm és 44-43kg voltam,mostmeg 40-41.Igazábol nem éreztem igy magam stresszesnek csak na az az alap megvolt.Éreztem,hogy kevésbé kivánom a kaját és gondolom a gyomrom kicsit összeszulkult ezmiatt.Valahogy visszaszeretném hizni ami lement plusz az lenne a kérdésem,hogy ha többet probálok enni akkor ugymond tágul?Viszont ha a stressz megmarad de azér tartom a rendszeres evést,hogy táguljon akkor fogyok vagy nem? Mert ugye még mindig tart az érettségi de abszolult nem szeretnék többet fogyni..Szoval ha tartom az evést jobb lesz?
2017. máj. 25. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Több kalóriát, szénhidrátot probáld többet bevinni.

Vagy esetleg sportolhatsz, izmot is szedj fel valamennyit.

2017. máj. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!