Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek ha nincs étvágyam...

Albert1995 kérdése:

Mit tegyek ha nincs étvágyam és hányingerem van?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok 70kilo fiú.Kb. 2éve lehet a probélma voltam már orvosnál felírt különböző gyógyszereket egyik sem segített szerintem sok lehet a savam nagyon mert egyszerűen amikor felkelek nem bírok enni mint más ember egyből hanem 6-7 óra elteltével csúszik le az első falat.Erőszakkal szoktam néha enni edzés elött mert muszáj de akkor vagy oklendezem és egy két falat után jól lakok vagy ki hányom rá 10percre.Valakinek valami tipp?

2017. máj. 29. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérj háziorvosodtól beutalót gasztroenterológushoz, lehet refluxos vagy, de majd vizsgálattal kiderül.
2017. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben de refluxnak nincs egyéb tünete?
2017. máj. 29. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért kell kivizsgáltatni, lehet más is.
2017. máj. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj gyulolom az ilyen orsvoshoz jaros dolgokat mert mire oda kerulok megint 1 honap es csak annyit mondanak hogy probaljam meg kerulni a fuszeres meg mit en tudjam milyen kajat...na persze mintha eddig olyan sok fuszereset ettem volna hogy az miatt legyen .. orulok ha egy haztartasi keksz neha lecsuszik nem h fuszeres etel...gyogytea vagy egyeb mas hazilag elkeszitheto dologrol nem tud valaki akinek ilyesmi tunetei voltak?
2017. jún. 4. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is alig bírok enni, inkább olyan 3-4 óra körül van étvágyam. Nekem szerintem a stressz miatt. Esetleg próbáld meg azt, hogy az a kevés is amit beviszel vitamindús. Pl. gyümölcs, uborka. répa stb felszeletelve kis adagokban. Azt elég csipegetned és mégis van valami tápanyagtartalma. Sok folyadék, hogy ne szárajd ki, illetve én még "szívesen" (könnyebben csúszik) eszem natúr joghurtot, az a bélflórádnak is jót tesz.
2017. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A B6, a Béres csepp és elvileg a gyömbér étvágyat csinálnak, érdemes lenne kipróbálnod, vagy esetleg rágózni.


(Az előző kommentelő voltam.)

2017. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat most jelenleg augusztus ota varok mert november 20ra kaptam idopontot gasztroentologiara..remelem talalnak valamit mert mar 2eve nembirok se hizni se fogyni es eleg agggaszzto van van amikor egesz nal csak 3fott tojast eszek amit ra par orara ki is hanyok
2017. szept. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!