Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lett mostanában ennyi...

Mitől lett mostanában ennyi "táplálkozási szakértő" a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

Szóval, akarva-akaratlanul belefutok youtubeon/facebookon/instagramon ezekbe az önjelölt táplálkozástudósokba/életmódtanácsadókba, és néha eszem megáll, mekkora ökörségeket tudnak mondani az ételekkel és diétákkal kapcsolatban.Ahogy nézegettem, mindegyik ilyen videós bizonyos táplálékkiegészítő márkáknak termékeit fogyasztja, gondolom ezek után valamilyen jutalékot kapnak, de egyszerűen néha nonsense, hogy mekkora sületlenségeket mondanak, amik hosszútávon komoly egészségügyi problémákat is okozhatnak (pedig arra lennének hivatottak, hogy egészségre neveljenek).


Egy élelmiszermérnök.


2017. jún. 12. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Kedvencem amúgy, hogy "ennyi szénhidrátot, meg annyi zsírt és fehérjét kell enni és akkor az a tuti", mikor a szénhidrátok kémiai definícióját se tudják (Norbi, te vagy az?), vagy a citrátkörröl azt se tudják, hogy eszik-e vagy isszák..
2017. jún. 12. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg azt imádom, hogy mostanában boldog boldogtalan élelmiszer mérnöknek adja ki magát, az ilyen vitakérdéseknél...
2017. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kivagyok tőlük.. Teljesen hétköznapi ,laikus emberek adnak tanácsot a követőiknek instagramon.:D
2017. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!