Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok-e egy olyan univerzális...

Tudtok-e egy olyan univerzális táplálkozási rendszerről, ami a folyamatos szellemi frissességet és a fitt kondíciót támogatja?

Figyelt kérdés
Sajnos jelenleg túlsúlyos vagyok, és a munkám során sem érzem magam csúcsformában, fáradékony vagyok stb. Van-e valami konkrét koncepció, ami hosszú távon segíthet? Jelenleg elkezdtem a szigorúan válogatott alapokból való ételkészítést (sovány húsok, hal, zöldség, barna rizs, saláta stb, sokmagvas kenyér) napi 5-6 kicsi étkezés, hetente feltekerek 2x a pilisbe, többi nap kondiba járok, max 1 napot pihenek. A célom az, hogy lefogyjak, és olyan szellemi kondícióba kerüljek, hogy akár egy projektmérnöki feladatot is végig tudjak csinálni. A testi-szellemi egészséget egy integrált rendszerben szeretném elérni. Van valami hasonló javaslat, tapasztalat, bevált módszer?

2017. jún. 19. 23:24
 1/1 Csori96 ***** válasza:
Másoktól is hallottam és saját magamon is tapasztaltam, hogy magas zöldség- és gyümölcsbevitel (napi 1-1,5 kg) mellett kevésbé kipihentebb vagyok, kevésbé vagyok fáradékony.
2017. jún. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!