Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felnőttkori erős pattanás,...

Felnőttkori erős pattanás, valakinek tapasztalat? 23L

Figyelt kérdés
kb 4 hónapja vettem észre,hogy nagyon erősen pattanásos a bőröm. Tini koromban sem volt soha ilyen. Egyértelműen látszott,hogy nem az a típus ami elmúlik 3 nap alatt. Először bevásároltam mindenféle arcelemosót a drogériában hátha segít,de nem történt változás úgyhogy elmentem bőrgyógyászhoz aki azt mondta,hogy ez csak szimpla pattanás szerinte úgyhogy felírt vényre kapható kenőcsöt ,de már hónapok óta használom és csak kis mértékben segített mondjuk 20%-ot. Teljesen elhagytam a laktózt mert arra gyanakodtam. Egyébként vegetáriánus vagyok viszont halat fogyasztok. Sportolni is mindig sportoltam nem vagyok elhízva nem dohányzom nem iszok és nem élek stresszes életet. Nem akarok visszamenni a bőrdokihoz,mert kifizettem 15ezret 10 percért a nagy semmire...valami tipp? nem is merek utcára menni vagy a földet bámulom közben..
2017. jún. 22. 16:43
 1/3 Dzseri ***** válasza:
az SZTK ingyenes lett volna
2017. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendszeres nemi élet, sok napozás. Állítólag a fogalmazásgátló segít.
2017. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ne szégyenkezz ilyen miatt.. nekem kitört az első 3 fogam mégis kimerek menni az utcára és beszélni pedig csak a fogak fele látszik az is csont

próbálj ki más kaját húst hátha az a baj

2017. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!