Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kezdésnek Scitec Jumbo, utána...

Jaciger kérdése:

Kezdésnek Scitec Jumbo, utána Scitec 100% Whey Protein? Nehezen fejlődő vagyok,60 kg,180~cm

Figyelt kérdés

Elkezdtem komolyan edzeni, viszont még nem vettem soha tömegnövelőt, se fehérjét.

Régebben edzettem barátokkal az iskola udvaron húzódzkodással.. stb.

Viszont elkeserített az, hogy még ők rendesen fejlődtek , én szinte semmit.

Sokan mondják, hogy a Jumbo kezdésnek jó mert tömeget szerzel vele, és abból 2 kg izom a többi meg zsír, de ha jól oszlik el akkor azzal nincs gond, ha viszont ezt következő hónapba a Scitec 100% Whey proteinnel folytatnám az jó választás?



2017. jún. 23. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az étkezésednek kell rendben lennie. Plusz az edzésednek és a pihenésednek is, persze. Nem mindenki fejlődik egyformán, ez van. Lehet, hogy neked sokkal több kalória kell, ez nem ritka dolog.
2017. jún. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rengeteget eszek, de semmi
2017. jún. 23. 23:57
 3/3 anonim válasza:

Csak Úgy érzed, hogy eleget eszel, de mégse...

kiszámoltad mennyi kalóriát kell bevinned egy nap, hogy felődj?

Meg van a helyes étrend?

Eleget pihensz?

A fejlődésed nem fog egyik napról a másikra látszani kell pár hónap, hogy egyáltalán hozzászokjon a szervezeted az edzésre.

2017. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!