Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti, akik sok (rengeteg)...

Ti, akik sok (rengeteg) hagymát esztek: van ennek hatása az egészségetekre?

Figyelt kérdés
Kislányom kb fél éve rengeteg hagymás dolgot eszik - és szinte egyáltalán nem beteg. Lehet persze véletlen is (vagy az emberek maradnak tőle távolabb 😄), de eszembe jutott hogy ugye népi praktika meghűlésnél is a hagymatea, vajon megelőzésképp is ugyanolyan hatása van-e. (Bár sosem próbáltam, hogy egyáltalán hatásos-e.)
2017. júl. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, valószínűleg nem ilyen jellegű válaszra számítottál, de én ha sok hagymát eszem egy tünetem lesz : feltelik az epém, és nagyon rosszul vagyok. Egyik barátnőm evett éveken keresztül egy fej vöröshagymát, a'la'natur, és évekig hagyma szaga volt :/ igaz, nem is volt náthás. Viszont van egy autoimmun eredetű betegsége Nyilván ez nem függ össze a hagyma - evéssel.
2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Távol tartja a vámpírokat.
2017. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyers hagyma és fokhagyma tudja gyilkolni a bacikat, nátha ellen kiváló. Hagymalevélteát köhögésre szoktunk inni, nagyon hatásos. Nem írtad, hogy sült/főtt hagymát eszik a kislányod, vagy nyerset, utóbbinak valóban lehet betegségmegelőző hatása.
2017. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nyersen eszi. :)
2017. júl. 3. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomrom szokott égni utána de ritkán vannak ilyen hagymás ámokfutásaim
2017. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!