Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Öklendezés, hányinger evés...

Öklendezés, hányinger evés közben. Miért?

Figyelt kérdés
Eddig nem igazán szerettem a zöldségeket, inkább csak húst ettem, de mostanában szeretnék egészségesebben enni, így elkezdtem megbarátkozni a zöldségekkel. Már kóstoltam párat amik ízlettek is. Tegnap cukkiniragut ettem (cukkini,paprika,csili paprika,paradicsom,újhagyma, fokhagyma és fűszerek)fűszeres csirkemellel házi készítésű tortilla tekercsben. Ízlett nagyon, de kb egy órával utána elkapott a hasmenés. Nagyon rossz volt, de reméltem, hogy csak véletlen, hogy pont akkor amikor újat próbálok. Ma megint azt ettem, már nem ízlett annyira a zöldség, de ettől függetlenül ettem. Egy idő után elfogott az undor és elkezdtem öklendezni, visszafojtottam és tovább ettem, de a gyomron is megszólalt, mégegyszer megpróbáltam megenni, de megint közbeszólt a gyomrom és ki kellett köpnöm. Miért van ez? 17/L

2017. júl. 14. 12:45
 1/3 enes ***** válasza:
100%
Ha még csak most barátkozol az újdonságokkal, akkor először érdemes lenne valami kevésbé extrémet összedobnod. Másrészt lehet, hogy valami romlott.
2017. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy hozzászokva. Kisebb mennyiségekkel próbálkozz inkább, és egyszerre egyféle zöldséggel. Így ki tudod szűrni, melyiket nem bírod (pl. paradicsom esélyes). Sose erőltesd, ami nem esik jól.
2017. júl. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell különösebb éleselméjűség annak a belátásához, hogy valakinek a bélflórájában az addig megszokott kajafélék emésztéséhez szükséges bacik vannak elszaporodva, hiszen azok jutottak bőségesen táplálékhoz. Ha új utakra váltasz, idő kell, amíg a bélflórád alkalmazkodik, és bizony addig előfordul, hogy háborog a gyomrod a mostoha bánásmód miatt.
2017. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!