Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert nem birok enni?

Miert nem birok enni?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Az a helyzet nagyon sokat fogytam mar hetek ota nem birok enni! Nem direkt csinalom nem akarok lefogyni nem vagyok anorexias vagy ilyenek. Elkezdek enni es ketto falat utan hanyingerem lesz:(

Felek hogy osszeeem sokszor szedulok es erzem hogy gyenge vagyok

Mit tegyek?? Mi okozhatja ezt ?



2016. szept. 2. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár vírus vagy baktérium is. Elmehetnél orvoshoz.

Egyébként miért Feng shui rovatban kérdezed? :)

2016. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami csak történt, hogy hirtelen nincs étvágyat. Nem történt veled valami megrázkódtatás? Nem szorongsz, félsz valamitől? Semmit nem ennél szívesen? Azért érzed, hogy mindjárt összeesel, meg gyenge vagy, mert nem juttatsz tápanyagot a szervezetedbe, amire szükséged lenne. Ha fogalmad sincs, mitől van ez (de egyébként is) el kellene menned orvoshoz. Az is lehet, hogy valami komolyabb betegség tünete, hogy nem tudsz enni. Minél előbb el kellene menni dokihoz, ha nem lelki okai vannak.
2016. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet.Ha nő vagy akár terhességtől is.De lehet valamilyen emésztőrendszeri gyulladás,vagy rosszabb esetben daganat is.Találgatások helyett orvos,aki valószínűleg egy átfogó vizsgálat után fogja kideríteni mi bajod.Labor-vér,vizelet,széklet Az orvos se fogja tudni megmondani egyből neked,hogy mi a bajod ameddig ki nem vizsgált.
2016. szept. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!