Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Súlyosan allergiás vagyok a...

Súlyosan allergiás vagyok a tejfehérjére és az élesztőre, közepesen a gluténre és lisztekre és kukoricára és egész tojásra. Orovos végezte a tesztet. Mit tegyek? Azt mondta ezeket hagyjam el, de akkor hogy maradhatok tej és liszt nélkül életben?

Figyelt kérdés
professzor úr lehet már megőrült a végére? A vérem szerinte tele van ellenanyaggal.
2017. júl. 16. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyél hol indián, hol kínai, esetleg ősmagyar.

Tehát krumpli, kukorica, rizs az alap, jöhetnek álgabonák, mint amaránt, vagy hajdina. Jöhet tojás, hús, gyümölcs, zöldség.

A késztermékek között van olyan, hogy Csirkejó párizsi, az glutén- és tejmentes, a többit ellenőrizned kell.

2017. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki fogod tanulni. Nem könnyű.
2017. júl. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan már, én nem akarom elhinni, hogy ezt mindenki be is tartja. Nekem is valami nyavalyám van már 13 éves korom óta, csak később jelentkeztek az erősebb tünetek. Először a tejtől, tehát minden, amiben nagyobb mennyiségben van tej, attól brutálisan pattanásos lett az arcom, meg mellkasig az egész felsőtestem. Később jöttek a gyomortünetek. Brutálisan felgyorsult anyagcsere, napi szintű hasmenés, szélgörcsök, puffadás. Újabban már a kenyértől is. Most 26 vagyok, de már kb. 17 éve kóros soványnak vagyok elkönyvelve. Nem elég hogy keveset eszem, még az a kevés is tartalmaz sok mindent, ami megy át rajtam keresztül néha mint a vízfolyás. :D És még nem haltam meg. Lehet, hogy nem fogok 100 évig élni, de olyan szerencsém se lesz, hogy 30 éves koromra patkoljak el. Mivel orvosnál sem voltam, ezért én ilyen "boldog" tudatlanságban élek. :D


Mit jelent nálad az, hogy súlyosan? Életveszélyes állapotba kerülsz tőlük?

2017. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!