Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azt hallottam, hogy az igazi...

Azt hallottam, hogy az igazi Zöld tea mindenféle téren hasznos. Hol lehet igazi teát venni és mennyibe kerül? Fogyni szeretnék tőle, illetve az emésztésemet szeretném rendbe rakni, felgyorsítani mert nagyon lassú. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 06:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szuzteat tudom ajanlani. Az is zoldtea, es nagyon hasznos, en pl. 1,5 kg-ot fogytam tole, 7 napig tarto "kura" utan. Nem okoz hasmenest, inkabb elveszi az etvagyat. Gyogyszertarban 800-1000 FT-ért kaphato. Remelem segitettem.
2010. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szűztea kapszulát már én is szedtem, az tényleg okoz hasmenést, nem is kicsit. A teát nem próbáltam még, de ha ennyivel olcsóbb akkor ki fogom próbálni. Még egyszer köszönöm.
2010. máj. 25. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!