Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túl gyors az anyagcserém, mit...

Túl gyors az anyagcserém, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Járok edzeni, normálisan táplálkozom, de az utóbbi kb 2 hónapban minden átszalad rajtam, bármit eszek


Tejet kerülöm már vagy 1 éve, havonta 1-2× iszok kakaót esetleg reggelihez, és sok tejes dolog sincs az életemben.


A reggeli az kb 20 percig van bennem, de sokszor az ebéd vagy vacsora is eddig bírja


Az orvos azt mondta vírusos dolog, majd elmúlik....hülyeség, volt hasmenős hányós vírusom, injekciót kaptam akkor az el is múlt, de az már vagy 5 hónapja volt


Ha rám jön a dolog, akkor pedig szinte rögtön mennem kell wc-re, mert nem igazán tudom visszatartani, ha pedig próbálom, akkor gyomorgörcs/fájdalom is kísérheti az ügyet


2017. aug. 16. 11:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy ezzel együtt fogyok is, már 3kg lement rólam, holott a cél pont ennek az ellenkezője lenne
2017. aug. 16. 11:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikában egy doboz Enterolt-t, és reggel-este végy be egy-egy szemet. Ha a harmadik napra nem múlik el, amiről írsz, akkor viszont sürgősen orvoshoz kelleme menni!!!
2017. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gasztroenterológushoz menj részletesebb kivizsgálásra. Talán csak érzékeny vagy valamilyen élelmiszerre vagy adalékanyagra, de lehet a háttérben sokkal csúnyább betegség is.

Addig is szedj probiotikumot, az Enterol is hasznos.

2017. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, holnap be is szerzem
2017. aug. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!