Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, szerintetek...

Hízni szeretnék, szerintetek hogyan és mit?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok 188-189cm magas és 70 kg alatt vagyok már rég mérekeztem kb fél éve akkor voltam 65 kg és ilyen magasságal. Gondolhassátok milyen vékony lehetek evvel a magasságal, nem tetszek így magamnak nem vagyok ki békülve magammal a ruhákal is problémam van ez miatt. 1 honapig ittam egy tömeg növelőt azt mondták az üzletben hogy az segíteni fog, de nem láttam semmi változást és abba hagytam. Szerintetek mitől híznék jól fel? Vagy lehet valami betegségem? Nagyon tanácstalan vagyok.. Eszek amennyi belém fér és este is diregt de nem sok sikerrel. Segítsetek.
2017. aug. 28. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Hogyan és mivel** el felejtettem oda írni h férfi vagyok!
2017. aug. 28. 10:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj B vitamint az növeli az étvágyat. Ha hízni nemtudsz akkor kezdj el tornázni, próbálj magadra izmot szedni.
2017. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sportolj sokat, egyél sokat (és egészségeset). Én is magas-vézna voltam, nehezen híztam.

17/F

2017. aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!