Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Nagyon szeretné...

Hogyan hízzak? Nagyon szeretnék de nem megy.

Figyelt kérdés

Lány vagyok!!!

15 éves és 43 kilo, 165cm

Nem vagyok anorexiás.

Nagyon szeretnék hízni, AKÁRMILYEN MÓDON!

Genetika miatt vagyok ilyen sovány... de csak lehet attól még hízni...

Nem sportolok.

Nem is tervezek, max itthon. Van súlyzóxddd

Valaki létszi segítsen:(

Többet kéne ennem?

Naponta 3x eszek, de nem is olyan "hűdesokat" hanem épp annyit amennyi elég mert utánna fáj a hasam.

Idegesít mer olyan vagyok mint egy deszka. Mellem hat van... fenekem már nem annyira:(

Valaki helpxd



2017. aug. 28. 17:44
 1/4 anonim válasza:
Én úgy csináltam hogy napi 4x eszek minimum max 5-6 így híztam 5kg-ot. Mindig mást egyél. Ha 4x eszel akkor mindig különböző kajákat egyél. Pl: leves,szendvics,gyros,rizsa hús Közben még edzetem mellette itthon.
2017. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Melled sincs :D


Amúgy nem épp annyit kell enni, ami elég, hanem TÖBBET - ha fáj, akkor is.

2017. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha fáj a hasad, az emésztési problémákat, esetleg élelmiszerallergiát is jelezhet. Nem ártana kivizsgáltatni.

Gluténérzékenység pl. okozhat tápanyagfelszívódási zavart.

Addig is szedj B-vitamint, cinket, és igyál gyógyteákat (pl. borsmenta, kamilla, gyömbér, kakukkfű) váltogatva, napi 1-2 bögrével.

Ha már nem fáj a hasad evés után, akkor többet tudsz majd enni. A vitaminoktól pedig jobb lesz az étvágyad. Ha eléred az 50 kilót, kezdhetsz majd súlyzózni is.

2017. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Napi 1 liter tejszín nuttelával és banánnal
2017. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!