Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 170 cm-hez 46 kg vagyok. Hogy...

170 cm-hez 46 kg vagyok. Hogy hizzak? Hiaba eszek nem megy! (nem vok anorexias)

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 01:28
1 2
 1/15 anonim válasza:
Egyél naponta többször keveset de laktatót. vagy több édességet.
2014. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
vagy ha nem sikerül akkor keress fel egy szakembert mert ez tényleg már anorexia...:(ha hiszed ha nem
2014. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Irtam nem vagyok anorexias csak szimplan vekony egy csontom nincs kint,alkatilag ilyen vagyok
2014. nov. 19. 23:46
 4/15 anonim válasza:
Ha alkatba ilyen vagy, nem nagyon tudsz ellene semmit tenni. Vannak ilyen embrek, nekem is van nem egy olyan ismerősöm, aki naponta rengeteget eszik és mégis csont sovány. Esetleg én is az orvost javaslom, nagyon mást nem tudsz tenni. Mondjuk ha (csak feltételés) valami baj van akár családban, akár saját magadban, és alapjában nem eszel sokat akkor mondjuk pszichológus vagy pszichiáter a megoldások első kulcsa, utána adnak valamilyen feladatot, hogy egy nap miből mennyit kell enni. Vagy én még a sportban is látok fantáziát. Izmosodsz is, és ha jól kifáratál, többet eszel.
2014. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2014. nov. 20. 19:13
 6/15 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, csak én 183 vm és 55 kg vagyok, 19/F. Nálam a mozgás nem működik, utána inkább csak szomjas leszek, éhes egyáltalán nem. Azt viszont megfigyeltem, hogy alvás után éhes leszek, de azt nem tehetem meg, hogy minden délután aludjak 1-2 órát sajnos. Lehet én is elmegyek orvoshoz, mert én is rengeteg mindennel próbálkoztam már.( napi 5 evés, sok édesség, sok mozgás, kevés mozgás...)
2014. nov. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 gebasz1 ***** válasza:
B12
2014. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Az én 40kg 166cmemre is mondták már hogy anorexiás vagyok, de az orvos szerint csak ilyen az alkatom, hiába eszek sokat az rögtön felszívódik, kiürül (pedig tényleg sokat eszek).

Engem annyira ez nem zavar, pl ha ugyanez lenne csak a másik irányba, kövér lennék, azt utálnám. /L

2014. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs bélféreg ??
2014. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Kérdezőnek, és még aki hízni szeretne, írasson fel a háziorvosával Peritol nevezetű tablettát. Beírva a gugliba, hogy Peritol 20 db, előhozza a házipatikát. El tudjátok olvasni, mire jó a Peritol.


Valamikor én is sovány voltam, bár én is nagyon vékony csontozatú vagyok alapból, így most, 20 kg-al többel sem vagyok egy debella.

Nekem egy fiatal férfi kollegám beszélt róla elég rég, hogy Őneki ezt írta fel a háziorvos, hogy jobb étvágya legyen, hízzon, és segített. Nekem is egyébként, mert mondanom sem kéne, kipróbáltam.

Hátha segít, azért ajánlottam, mert tudom, milyen, ha az ember hízni akar, s baromira nem megy!

2014. nov. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!