Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az, ha valaki kövér és ez nem...

Az, ha valaki kövér és ez nem betegségből fakad, hanem abból hogy annyit eszik és piál hogy attól 2 normális felnőtt is felfordulna, az mit árul el az ember igényességéről számotokra?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Ennek nem feltétlenül van köze az igényességhez, Lehet, hogy csak éhes.

A klasszikus, szénhidrátdús étrenden én is éheztem, ha nem ettem 2 ember helyett. S éhezni elég rossz egy hedonistának, hidd el.


De amitől 2 normál, egészséges felnőtt felfordul, annyit senki sem tud megenni... Sok evésbe nehéz belehalni.

2017. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet, hogy csak éhes."

Lehet. De ha még 170 kilósan is éhes lesz, akkor továbbra is rá se ránt és cél a 300 kiló ?

A kövérséggel van a baj. Ha úgy néz ki, mint aki lenyelte a lufit, az éhezzen egy kicsit, igen. (Egyébként elárulom: a kövérek döntő többsége nem éhes, csak eszik. Sőt, még egy titok: időnként a normál súlyúak is, pl amikor az utolsó morzsáig betolják mindig a teljes ebédet a kifőzdében, vagy az üzemi konyhán, holott már nem éhesek a végén)

2017. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
számomra azt árulja el, hogy egy igényes lélekről van szó
2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ez a koverellenesseg? Ok is ugyanolyan emberek mint barki mas.

Az emberek kozt vannak magasak es alacsonyak, rovid es hosszu hajuak, koverek es sovanyak. Nem ez donti el hogy ki jobb ember es ki nem, ki er tobbet a tarsadalomnak es ki nem.

2017. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!