Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokan miért nem szeretik a...

Sokan miért nem szeretik a spenótot vagy-a sóskát?

Figyelt kérdés
Nekem sosem elég belőle, mert az a jó fokhagymás, főtt tojás az megbolondítja az embert szerintem.
2017. szept. 4. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Mert undorítóan néz ki. Egy étel legyen étvágygerjesztő, és ne úgy nézzen ki, mint amit most hányt ki a tehén.
2017. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokan nem is tudják, hogy milyen íze van a spenótnak vagy még a sóskának sem.

Sóskát én imádom nyersen, azonban főzelékbe/levesben már nem annyira, hiszen azok már édesek. Én meg pont a savanyú ízét szeretem. Persze megeszem ha megkell.


Spenóttal semmi problémám, de ezt már tényleg kevesen ismerik főleg idehaza.

Miért? Mert a média mindig azt fújja, hogy fúj spenót, fúj spenót, pár aktivista meg vétózza a dolgot, hogy igenis finom, stb.

Menzán hol adnak spenótot? Sehol.. a gyerek szimplán nem ismerik.

A kinézete meg.. ki tudja.. biztos van, aki fél a zöld dolgoktól.

2017. szept. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mindig ezzel a kajával jönnek meg a brokkolival, hogy ezeket utálják a gyerekek.


Nálunk volt a menzán spenót, elég vízízű volt, nem szerettem, viszont a nagymamám istenien csinálta, abból mindig kétszer szedtem. Volt olyan osztálytársam, aki a menzait is imádta.

2017. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kérdező: akkor mégis a fokhagymát meg a főtt tojást szereted inkább, nem?
2017. szept. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ízlés, erről van szó. Illetve esetleg hogy ki milyen formában találkozott vele.


Sok ember utálja a sóskát, de szereti a spenótot és fordítva.

Én sóskás vagyok (de mivel alig használok édesítőt, ez a savanyú cucc kiesett, maximum nyersen rágcsálom), az is volt otthon, spenótot gyerekkoromban nem is láttam, csak egyszer. Aztán egy spenótbuliban kiderült, nem is rossz. Csak unom, ugyanúgy, mint a sárgaborsót. Nem rossz egyik sem, de annyi jobbat ehetek. Úgyhogy bár nekem igen hasznos lenne a sóskaevés, óvatosan eszem. Rántottába pár deka elmegy.

2017. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert mindkettő úgy néz ki, mint amit már valaki megevett előtte egyszer.

Aztán meg a színe. Nem véletlen, hogy a filmekben, meg a videojátékokban a szörnyek vére is zöld.

2017. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!