Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől fájhat, és puffadhat a...

Mitől fájhat, és puffadhat a gyomrom már második napja?

Figyelt kérdés

Kb 2 nappal kezdődött. Puffadás, belső feszítés, gyomorfájdalom (leginkább a gyomrom bal oldali részén). Azóta egyszer voltam üríteni, tegnap reggel, ami után jobb lett jó pár órára. Azóta se puki, se kaki, plusz mostanra társul az enyhe hányinger érzet is. Mostanra egyre nagyobb a fájdalmam.

Olvasgatok itt dolgokat az interneten, hogy a rendszeres táplálkozás stb. Az sajnos nincs meg. Keveset eszem de akkor nagy mennyiséget. Lehetséges hogy ez is a probléma. Székrekedésre tippelek, bár annyira nem értek hozzá, ezért segítsen valaki mert egyre nagyobb fájdalmaim vannak.Teljesen tanácstalan vagyok. Mi lehet ez?



2017. szept. 7. 23:47
 1/1 anonim válasza:

Nem vagyok túl okos ilyen dolgokban, de ha megy az anyagcsere, akkor valszeg nem székrekedés.

Nem lehet esetleg ételalergia? A bátyámnak mondjuk tejérzékenysége volt, puffadt a hasa, rosszul volt.

Nem tudom segítettem e ezzel valamit, remélem igen

2017. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!