Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szedek fokhagyma kivonatot...

Szedek fokhagyma kivonatot (olajos kivonat zselatin kapszulában,1 kapszulában 5 mg allicin van), napi 3 szedek be (ez a napi adag a doboza szerint). Lessz ettől valami bajom?

Figyelt kérdés
Eddig hasznát élvezem, mivel még hétvégén nagyon beteg voltam, elkezdtem szedni és már helyrejöttem a náthából. De nem káros a jó bélflórára is? Az van rá írva, hogy 15mg allicin a napi adag (3x1 kapszula).
2017. okt. 3. 19:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy elég, ha napi 1-et szedek be (5mg allicin)? Nem tudom, hogy ez hogyan aktiválódik ugye, illetve hogyan szívódik fel.
2017. okt. 3. 19:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy gyártó cég legfőbb támogatója.
2017. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes,akkor nem lehet káros a bélflórára.A jótékony bacikat nem öli meg.
2017. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Max büdös leszel tőle... már akinek... én pl úgy választottam a feleségem, hogy táncparketten megéreztem és megkívántam a fokhagymát :D
2017. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!