Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki rendszeresen szed...

Ha valaki rendszeresen szed fokhagyma kivonatot (300mg-osat, amiben 5 mg Allicin van) az mennyivel lesze egészségesebb?

Figyelt kérdés
Tényleg nem lesz érrendszeri betegségei, és szinte semmilyen bakteriális betegséget nem kap el? Illetve a kullancsok, meg a szúnyogok tartani fognak tőle?
2017. máj. 12. 21:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Miért kivonatot eszel fokhagyma helyett??
2017. máj. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Mert azzal tudom számolni az Allicin bevitelt (lehet napi 3-at akár bevenni). Míg ha csak sima fokhagymát eszek, azzal nehéz nyomon követni, hogy mennyi Allicint meg más anyagot vittem be. Illetve nem drága (100 db/1100 Ft, ha napi 1x, akkor ez 100 napra elég.)
2017. máj. 12. 23:24
 3/45 A kérdező kommentje:
Ugyanis fokhagymánként is változhat az Allicin tartalom (pl.: honnan van, milyen földből termett, hogyan termesztették), míg a tabletta (ami nem káros, mivel csak olajos kivonat, mint a Halolaj, tehát nem tartalmaz káros anyagot [mesterséges színezéket, meg ilyeneket]) fix Allicint tartalmaz. Tudom mg-ra pontosan hogy mennyi, illetve a tablettát akár munkahelyre, vagy bárhová lehet vinni, míg a fokhagymával nem szokás mászkálni.
2017. máj. 12. 23:26
 4/45 anonim ***** válasza:
Nem lesz egészségesebb! A kivonatokat tartósítószerek nélkül nem lehet csomagolni. Jobban jársz ha inkább természetes ételeket választasz!
2017. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

[link]


Nincs benne semmilyen tartósítószer, a fokhagyma, tökmag, halolajakat nem kell tartósítószerrel kezelni.

2017. máj. 13. 11:24
 6/45 A kérdező kommentje:

"Összetevők:

fokhagyma olajos kivonata (300mg/kapszula), zselatin, nedvesítőszer (glicerin), tisztított víz."

2017. máj. 13. 11:24
 7/45 A kérdező kommentje:
A glicerin nem káros, az emberi szervezetben eléggé nagy mennyiségben jelen van (a bőrben). Ha jól tudom.
2017. máj. 13. 11:25
 8/45 anonim ***** válasza:
Öregem! Én meg azt tudom, hogy aminek szavatossági ideje van, az minden tartalmaz tartósítószert! Függetlenül, hogy az összetevők között nincs felsorolva! A kapsulák tartalmazzák a legtöbb olyan anyagot, ami mesterséges, a szervezet sejtjei nem ismerik fel, nem tudják mit kezdjenek vele, nem tudják hasznosítani. Az érrendszeri betegségeket elsősorban ezek okozzák, mert idővel kirakódnak az érfalakra!
2017. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Azt fel kell tüntetni, mivel ha kiderül, hogy nincs feltüntetve akkor megüthetik a bokájukat a cég. Meg olajos kivonat, nyílván az olaj is tartósít. Meg a halolajban sincs tartósítószer, mivel olaj. Az ét olajba se raknak. Van lejárati dátuma, (főleg a ha fermentálva van, meg ilyenek).
2017. máj. 14. 10:24
 10/45 A kérdező kommentje:
"Én meg azt tudom, hogy aminek szavatossági ideje van, az minden tartalmaz tartósítószert!"- Ez se igaz, mivel a vajban nincs tartósítószer. (meg a BL55-ben sem)
2017. máj. 14. 11:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!