Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ez a menü salaktalanítá...

Milyen ez a menü salaktalanításra?

Figyelt kérdés

1.nap: csak zoldsegek

2.nap : csak gyumolcs

3.nap: bogyos es mas gyumolcsok

4.nap: joghurt plusz lenmag,zabpehely

5.nap: zoldsegek esetleg krumpli egy kicsit

6.nap: bogyos gyumolcsek es mas gyumik

7.nap: csak folyadek cukrozatlanul



2017. okt. 3. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Ennek semmi értelme, mert nem így működik a tested. Az olyan étrendek, amik csoportokra választják az élelmiszereket kifejezetten károsak, mert nem elégítik ki a tested igényeit.


A legrosszabb talán a joghurtos nap, hiszen a tejtermékek mind nehezek, napokon át a bélrendszerünkben maradnak, tele vannak hormonokkal és antibiotikumokkal, tökéletesen alkalmatlanok "detoxra". Állandó gyulladást keltenek a szervezetben, a gyomorproblémák elsődleges okozói a hússal karöltve.

2017. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem tudom, a salaktalanítással mit akarsz, de hogy remek izombontó menü, az biztos.

Érzékenyebbek akár szénhidrátmérgezést is kapnak így, de ez téged persze nem kell, hogy zavarjon.


Ne foszd meg a tested a minimálisan szükséges mennyiségű esszenciális makrotápanyagoktól ennyi napig, illetve akkor már ne egyél semmit, az tisztább s biztos van értelme, sokan böjtölnek.

A fenti főleg cukor, nem értem, mire jó ez.

2017. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos jó, de szerintem elég lenne heti 1 ilyen nap, és minden nap 1 kanál lenmag. A többi napon is minél több zöldség, bogyós gyümölcs. És eleget igyál (vizet).
2017. okt. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!