Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mostantól csak reggel...

Ha mostantól csak reggel zabálok be és utána nem eszem, fogyhatok?

Figyelt kérdés

105 kiló vagyok.

Eddig így étkeztem kb:

Reggeli: szalámi, sajt, egy zacskó csipsz.

Ebéd: Mirelit pizza

Uzsonna: Joghurt, csipsz, Kinder Bueno, pattogatott, Tucc keksz, narancslé vagy almalé.

Vacsora: szalámi, sonka, medvesajt, csokis keksz.

Úgy saccolom, néha még ennél is többet ettem.

Mostantól, ha mondjuk reggel ezt eszem:

Egy zacskó csipsz, azalámi, medvesajt, Kinder Bueno, és utána egész nap semmit, vagy maximum egy pudingot amire iszok egy flakon vizet, h ki tudjam pisilni, és ne rakódjon rám... szóval, akkor fogyhatok valamenmyit?



2017. okt. 4. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Idióta vagy, ha ezt komolyan gondolod.
2017. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Túl sokat eszel és szinte csak szemétkaját, életmódváltoztatással fogyhatsz.
2017. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem, nem fogyhatsz.

Fontos a csipsz, szalámi, medvesajt, kinder bueno?


Ezek tényleg fontosak?


Hoxán fent vagy esetleg? Ott van egy csoport, segítenek.

2017. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Idióta vagyok? Nem is tudtam hogy egy olyan idegentől tudom meg aki nem is ismer :(
2017. okt. 5. 08:52
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Akkor fogyhatsz, ha kalóriadeficitben vagy, ennyi.


Ajánlaném az életmódváltást, az egészséged miatt sem mindegy, mit eszel, de sokat számíthat abban is, hogy elég jóllakott vagy-e kalóriadeficitben az evés utáni 23 órában...

Plusz hiába fontos neked a reggeli (gondolom, az, hisz miért csak akkor akarnál enni különben?), könnyen elképzelhető, hogy nem fogod bírni így és kiéhezel estére. De ez a te dolgod, neked kell kitapasztalnod, hogy egyáltalán bírod-e az ilyen extrém időszakos böjtöt s ha igen, mi az étkezésed ideális időpontja. Bár biztos van, akinek mindegy, másoknak ég és föld, hogy reggel, délben, este vagy máskor eszik egyetlen nagyobbacska étkezésüket.


Hirtelen felindulásból nem csinálnám, de ha nem erőlteted rá magad arra, ami rossz neked, akkor kipróbálhatod, s meglátod, mi lesz. Maga a napi egy evés nem rossz, sokaknak működik. Másoknak nem.


Azt azért kiszámolnám, hogy milyen a tervezett reggeli, legalább makrotápanyagok terén. Egy étkezés, nem a legjobb ételekből, így nagyon könnyű tápanyaghiányosan enni. Sokan csak koplalni tudnak így, ami nem jó.

2017. okt. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem délben már éhen fogsz halni.

Ha kibírod, akkor fogyhatsz, de csúnya tápanyaghiány lehet belőle (fehérje, vitaminok).

Nekem könnyebb délig nem enni, de ezt neked kell kitapasztalnod. De nem javaslom, hogy ilyen borzalmas műkajákon élj hónapokig. Beteg leszel, még ha soványabb is.

2017. okt. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Te vagy aki pürés kajával akart fogyni? Amúgy beveszi valaki hogy a kérdező ennyire nincs tisztában a dolgokkal?


"amire iszok egy flakon vizet, h ki tudjam pisilni, és ne rakódjon rám" Ugyan már.....

2017. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pures kajaval en akartam fogyni nem o xdd
2017. okt. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon helytelen stratégia, tudom mert kipróbáltam és nem történt semmi csak este éhes voltam és nem bírtam aludni se semmi. Az lenne a helyes ha reggel keveset kávéval, főétkezésre főtt kaját és este nasi de semmi nagy kalória.
2017. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok esély van hogy megállod hogy csak reggel egyél, főleg ha bezabálsz.
2019. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!