Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális ha csak akkor eszem...

Normális ha csak akkor eszem mikor érzem hogy korog a gyomrom?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez merőben attól függ, mikor, milyen gyakran korog a gyomrod.

Nekem napi 1 evésnél is ritkán korog (étkezés után 20-22 órán át szinte soha), nem vagyok benne biztos, hogy nekem jó lenne az ilyen, habár ha eleget eszem, ha végül korog, akkor még elmenne. De sokaknak, úgy tűnik, sokkal hamarabb jön a korgás. Ami legjobb tudomásom szerint nem az éhséget, energiahiányt jelzi, bár némi korreláció van, kinek erősebb, kinél gyengébb.


Inkább akkor érdemes enni, ha szükséged van táplálékra. Van, akinek nem korog a gyomra, de már szédeleg, illetve a korgáskor már ki van éhezve...etc.

2017. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ez mindig megbízhatóan jelzi, hogy éhes vagy és üres a gyomrod, akkor igen.

Nekem szokott úgy korogni, hogy nem vagyok éhes, és sokszor éhesen nem korog...

2017. okt. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kb 3x szokott korogni, de ez is attol függ mikor mennyit eszem. Csak úgy gondoltam hogy ez nem egészséges, de akkor nincs gond.
2017. okt. 6. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!