Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj hogy reggel 9-10...

Az baj hogy reggel 9-10 óránál előbb nem tudok enni max egy szelet kenyeret? Mert azt sem jó ízűen eszem meg csak szenvedve. Nem kívánja a gyomrom aztán van hogy csak ebédet eszek legközelebb.

Figyelt kérdés
20/F
2017. jan. 10. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Szerintem nem baj.
2017. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem baj. Akkor kell enni, amikor jól esik. Felesleges bármit erőltetni. Régen én is ilyen voltam. Most már ahogy felkelek, egyből tudok enni. Nem tudom, hogy miért változott ez meg.
2017. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem esik jól, ne egyél 10 előtt. Én sem tudok szilárd ételt enni reggel, folyékonyat inkább (pl. turmix). 10 után viszont mindig éhes leszek és eszem, többnyire gyümölcsöt, hogy tudjak időben ebédelni.
2017. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a stressztől nem tudtam enni reggel. Olyan hányingerem volt közben..hogy inkább nem is erőltettem.
2017. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csori96 ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, épp ellenkezőleg, a szervezetnek jobb, ha ébredés után néhány óráig nem eszünk semmit.
2017. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!