Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen összetevőkből van a...

Milyen összetevőkből van a korpás kifli?

Figyelt kérdés
Ma elkezdtem vega lenni, és ettem egy korpás kiflit reggel de nem tudom hogy milyen összetevőkből van. Egészséges? De amúgy nyers vegán akarok lenni ma rengeteg gyümölcsöt ettem. Na de mindegy is,ha tudjátok akkor le írnátok?

2017. okt. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifliből meg korpából.
2017. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
😂😂 Ez normális válasz volt👍👍
2017. okt. 10. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanabból, mint a sima (nem mintha azok feltétlenül egyformák lennének, bár mit értek én a bolti kiflikhez), csak van benne korpa is. Embere válogatja, mennyire egészséges s előnyös, nekem speciel nem jó, bár kis mennyiségben nem árt.

A kenyeret nagyon könnyű elhagyni, ha engem kérdezel, s ha tudod, hogy nyersvegán akarsz lenni, akkor máris kihagynám, a gabonák zömének úgyis mennie kell majd (a zab és a búzafűlé maradhat, másról nem tudok).

2017. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!