Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomortükrözés után normális,...

Gyomortükrözés után normális, hogy nem tudok enni?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel voltam gyomortükrözésen. (Nem bódiítottak) Se tegnap, se ma nem tudtam enni. Tegnap hányingerem volt egész nap, gondolom ez normális. Étvágyam még lenne is, bár nem durva, de konkrétan pár falat után tele vagyok. Utána órákig feszül a gyomrom, Puffadok mindentől szinte. Valakinek volt hasonló tapasztalata?
2017. okt. 14. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett gyomortükrözésre menned?
2017. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben ilyenkor már tudnod kellene enni probléma nélkül. Ha nem vagy jól, menj vissza az orvoshoz és vizsgáltasd ki magad inkább.
2017. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Állandó gyomorégés miatt.. tudtam, hogy refluxos vagyok, de már nagyon fájt. Felmerült a helicobacter gyanúja is, de a szövettanra várnom kell 2-hetet még.
2017. okt. 14. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Vszeg a reflux miatt nem tudsz enni.
2017. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!