Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden nap megeszek egy tábla...

Minden nap megeszek egy tábla csokit, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 173 cm és 54kiló. Az elmúlt kb 7 napban minden nap megettem egy tábla csokit. Régebb nagyon édesszájú voltam de ezelőtt a hét előtt kb egy évig csak talán havonta ettem egy táblányit,nem kívántam. Most meg teliszájjal zabálom és simán ennék többet is de azér nem teszem viszont utána más édességet is zabálok ha kedvem van, pl bueno, muzliszeletek, pudingok... És nem kívánok semmi egészégeset, rendes kaját (persze ettől még napi 2x meleg ételt fogyasztok) de nagyon nehezen megy le.. a hústól meg egyszerűen undorodom (eddig nem volt ez)... Ha így haladok meg fogok hízni, és nem mozgok többet mint eddig...

Mi lehet a baj?


2017. okt. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
10 fogorvosból 9 ezt ajánlja. A maszekok biztosan.
2017. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor kiba.szott gáz vagy, 54 kilósan anorexiásnak nézhetsz ki...
2017. okt. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán magnéziumhiány. Vegyél étcsokit, és semmi mást, abból nem fogsz megenni egyszerre egy táblával.

De az is lehet, hogy túl keveset eszel napközben, és kell még kalória... Ha egy ideig nem eszel húst, mert nem kívánod, nem baj, de figyelj oda, hogy elég fehérjét vigyél be. Ehetnél pl. tojást is, az még édes ételekhez is jó és tele van vitaminokkal. Plusz kalóriát vihetsz be olajos magokból is, igyekezz visszafogni a cukorbevitelt.

Ha esetleg nemrég szedtél valamilyen gyógyszert vagy beteg voltál, akkor egy bélflóra-helyreállítás sem ártana. Persze pár kiló még elférhet rajtad, a hízás miatt egyelőre nem kellene nagyon aggódnod.

2017. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :(
2017. okt. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!