Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnék hízni?

Mivel tudnék hízni?

Figyelt kérdés

Rengeteget eszem egy nap, sokszor tobbet mimt kivanok kb. 2000-2500 kcal-t 16 eves fiu vagyok.

Vékony vagyok genetikailag , szuleim is azok. 175 cm vagyok , es kb 56-7 kg. A vallam viszonylag szeles, de a karom az nagyon vekony. Tudnatok valamilyen novekedesi hormont ajanlani ?



2017. okt. 23. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2000-2500 kcal nem valami sok, ennyivel azért nem akárki tud hízni. Egyél többet.
2017. okt. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elöször is ne számolgass kalóriákat egyél azt amit csak megkívánsz ;) ne annyit egyél h jól lakj, hanem annyit h tele legyél de ezért ne legyél rosszul.
2017. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"Tudnatok valamilyen novekedesi hormont ajanlani ?" Hát igazából ilyen fiatalon, sőt egyáltalán nem ajánlanám a növekedési hormont/ egyéb drogokat. Ha hízni akarsz akkor egész egyszerűen napi szintű kalóriatöbbletet kell biztosítanod. A kalória számolása egy teljesen jó módszer ehez, csak azt is érdemes ehhez számításba venni, hogy nagy mennyiségű rostot és fehérjét, valamint kellő zsírt is bevigyél minden nap. Ha nem csak szimplán hízni, hanem izmosodni is szeretnél (szerintem ez az ideális...) akkor hetente 3-4-szeri sportolás is ajánlott. Itt az izmosodás szempontjából egyértelműen a kondizás az ideális, de más sportok is hasznosak lehetnek. Én azt mondanám, ha tényleg hízni akarsz, akkor egyél többet, hetente egyszer mért le a súlyodat reggel(wc után), evés előtt, és addig növeld a napi kalória adagot, amíg megfelelő ütemben hízol. A havi 2-4 kiló eleinte teljesen jó. Később ez lassulhat, de hosszútávra érdemes tervezni. Én 2,5 éve 56 kiló voltam, most ugyanolyan testzsír% mellett 74. Szerintem ha megváltoztathatod a külsődet egy jobb irányba akkor miért ne tennéd? Megéri...
2017. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!