Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mit esztek / javasolnátok...

Ti mit esztek / javasolnátok ebédre es vacsorára? Hizni szeretnék.

Figyelt kérdés
Elég egyhangú az étrendem. Amiket enni szoktam sajtos / fokhagymás csirkemell, tészta, rakott krumpli, most ezek jutottak eszembe. Mivel tegyem színesebbé, mit egyek ?

2017. okt. 24. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Vacsira én libazsíros kenyeret szoktam enni, retekkel. paradicsommal, néha töpörtyűt lila hagymával és sok friss kenyérrel. Nasinak jó sok sótlan mogyit, ez is hízlal és még egészséges is.

Ebédre sok mindent lehet enni, levesek, pl tejszines krémlevesek, főzelékek, pörköltfélék, rizseshús.

Reggelire gabona kávé (Inka) tejjel és tejszínnel, vajas mézes kaláccal, ma ezt ettem, én is hízókúrán vagyok.

Tízórai és uzsonna gyümölcs.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2017. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kenyeret

4 kifli, 2 zsemle teliszalamival es kakaoval

2017. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, hogy meg aktualis-e a kerdesed.:) enis 170 cm vagyok, ugyanolyan kiloval, mint te. Vagyis mar picit tobb. Na szoval, elmondom az en tapasztalatom! 1 hete elkezdtem mashogy gondolkozni. Sajnos rakellett jonnom, hogy csak azt hittem, h sokat eszek. Egy honapja meg 50 kg ot sem akart mutatni a merleg, egy hete elkezdtem a hizokurat, es mar 52 vagyok! :) az en etrendem nagyjabol: reggeli a buszon szendo, odaerek a suliba orak elott gyumi, meg ha van nalam, akkor csoki, orak kozben majszolok valani chipset, de azt sem mindig. Szunetben szendo, hazafele a buszon meg egy szendo. (Napi 4 oram van.) tehat ennyi kajat fogyasztok fel 2-ig.:) hazaerek, ebed, ha nincs ebed akkor bundaskenyer. Azzal csalok, teszek bele lisztet, es pici tejet h legyen plusz kaloria benne! Plusz, igy nem lesz tocsogos, igy a gyomrod elobb befogadja es tobbet tudsz enni. Az elejen egy bundaskenyeret tudtam megenni nagy nehezen, 1 het utan siman lemegy a ketto. Aztan olyan 4-5 ora korul eszem altalaban valami edeset(pl nutellas kenyer, nem vagyok edesszaju, ezert felbehajtom a kenyeret, igy elobb elfogy. Es melle gyumit. A vacsit olyan 6-7 fele eszem, ez altalaban kenyer formajaban megy le,legalabbis probalom, vagy eppen fott etel. A potvacsi teljesen mindegy ,este mar minden kalorianak szamit:D az elejen nagyon rossz volt ,de egy het alatt siman megszokta a gyomrom. Melle a kaloriabazist ajanlom, ott tudod vezetni a kaloriakat, es meg mokas is lesz. Ezt fogyozoknak talaltak ki,de kaloriaszamitasnak neked is tokeletes lesz! Es meg valami. Nekem nincs ezekre rengeteg penzem, itthoni osszetevokbol csinalok mindent. Neked is menni fog! Meg en sem kiabalom el, de nekem mar nagy lepes, hogy nyaron 48 voltam, es most 52. Azt hittem nem sikerulhet, de ez csak fejben van.


21/L

2017. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsanat, az elejet vedd ugy, h nem neked szantam, csak masnak gyakorin leirtam a sajat tapasztalataimat, es bemasoltam ide, hatha segithetek:)
2017. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!