Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet hányingerem?

Mitől lehet hányingerem?

Figyelt kérdés
Pàr napja akarmilyen kajára rànézek, hànyingerem lesz. Enni pàr falatokat tudok egyszerre, de általàban a végére elmulik. Még a kedvenc kajàm is ezt vàltja ki belölem. Terhes tuti nem vagyok. 29N

2017. okt. 28. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én másfél éve szenvedek hányingeres időszakban. Undorodom az ételtől, reggeltől-estig hányingerem van. Voltam vérvételen,orvosnál,ultrahangon,kifujásos teszten. Röntgeneken még nem,de attól félek is...sehol nem találtak semmit. Savcsökkentőket kaptam. Attól javult az étvágyam. A nyáron abba hagytam.Most ősszel megint előjőtt 2 hete. Olvastam,hogy ősszel a gyomorproblémák elő jöhetnek újra. Én bizonyos ételekre is érzékeny vagyok..erős hasigörcsöt okoznak hasmenéssel. Az orvos nem küld tovább hiába járok a nyakára.Mondván,hogy a stressz. Ja és fogytam 10 kilót amikor úgy voltam,hogy hányinger. Én nem mertem enni. Azóta ugye írtam,hogy javult és elkezdtem hízni.

2017. okt. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!