Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mivel tudnék hízni, vagy...

Mivel tudnék hízni, vagy legalábbis némit "masszívabbá" válni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17 éves srac vagyok, 190 magas es csak 61kg.. mit tudnátok ajánlani ahhoz hogy nehány kilót fel tudjak szedni? Zsíros gyors kaják nem érnek semmit, azzal csak inkabb az egészségemet teszem tönkre. Valami alternatíva ami beválik?

Előre is koszi!



2017. okt. 30. 22:14
 1/2 howrselove válasza:
49%

szénhidrát + fehérje

vagyis sok kenyér és hús.

Vagy nassolj, pihenj ne mozogj annyit és növeld a cukor bevitelt/egyél gyakrabban

2017. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ajánlom figyelmedbe a yazio appot.

[link]

De egyébként a mugyanúa ugyanúgy szükség van. Én hízókúrán vagyok és edzőtermi edzést végzek. De semmi baj a yazioban be lehet jelölni bármilyen mozgást, ha google fitneszhez kapcsolod, akkor a lépést is számolja és a Kcal-t vele együtt. Beregisztrálsz->Bejelölöd: Egészséges hízás->Beállítod a testsúlyod, magasságod és hogy milyen életmódot folytatsz (ülsz, mozgol kevésbé vagy nem kevésbe

2017. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!