Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit szedjek hogy izmosodjak?...

Mit szedjek hogy izmosodjak? Nőjjön az izomtömegem?

Figyelt kérdés
Fehérjét, vagy tömegnövelőt? Melyik márkát ajánljátok?

2017. nov. 1. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmit. Igaz, hogy macerásabb, de edzeni kell, nem mindenféle vegyi anyagot enni.
2017. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem az edzésmunkámmal sok gond nincs, nagyobb gond a kolis lét ahol elég nehéz tápanyagdús ételeket enni/készíteni.
2017. nov. 1. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz normálisan kajálni, akkor inkább fehérjét, és mellette egyél több szénhidrátot. A tömegnövelő sem más, mint fehérje+szénhidrát, de általában teletolják finomított cukorral, ami nem túl szerencsés. Mutatóba szoktak még bele rakni ezt-azt, hogy komplexebbnek tűnjön, de nem attól leszel kitesizve. :)

Fehérje is csak akkor kell, ha nem tudod étkezésből fedezni a fehérjeigényed.

Márka egyéni ízlés kérdése, én ár/érték arány miatt a myprotein mellett döntöttem. Scitec/Biotech a legkönnyebben hozzáférhetők itthon, mivel mindkettő hazai termék. A minőségük rendben van, de drágák. Az amerikai márkák durván túl vannak árazva, nem érdemes velük foglalkozni. Én a gagyi vonalat nem erőltetném (MHN, Stillmass, stb.). Újabban vannak kedvező árú alternatívák, amikkel nincs tapasztalatom: pl. Gymbeam, Protein Buzz (tudtommal Biotech almárka, ami jó jel).

2017. nov. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!