Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan izmosodjak 14 évesen?...

Hogyan izmosodjak 14 évesen? Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés

14/l vagyok, 159 cm 43 kg. Ez ugye a sovány kategóriába tartozik. Egy ideig nem ettem, mert valamilyen oknál fogva anorexiás gondolataim voltak, szóval 45 kg-ról lementem 40-41 kg-ra. Régen sem voltam normál súlyban, de így meg végképp nem. Szóval, mit kéne ennem, illetve mozognom, hogy izmosodjak? Leginkább hasizmot, farizmot, és bicepszet akarok edzeni.édességet alig eszem, péksütit elég gyakran, mert apa mindig vesz egy csomót, ő szinte azon él. Gondolom én valami fehérjedús étrend kéne.


Ötletek?



2014. jan. 25. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fontos a helyes táplálkozás, de annyira neked nem kell nézni, hogy miben mennyi kcal van. Inkább a minőségi táplálkozásra figyelj ennyi kilóval, mint mennyiségire. Felülések meghozzák másnap az izomlázat, emelett a tornát csináld dvd és internet alapján.
2014. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húst hússal, tojást tojással, kenyeret pékárut semmit, helyette rizs és krumpli max, de cseréld le a mennyiségeket.


Ezentúl annyi húst egyél mint amennyi rizst ettél, és annyi rizst egyél mint amennyi húst.

Ne hanyagold a sajtokat, és a natúrjoghurtot sem, jók az emésztésnek! Az első fogja a székletet a második könnyíti.


Pluszt mindennap 2 óra intenzív edzés ebből 40 perc kardio, a többi súlyzós vagy más erősebb.


És ne feledkezz meg az alvásról, napi 8 óra minimum!


Csak így fogsz nőni!

2014. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A péksüti a hulladék kategória, abban csak cukor van meg csupa mesterséges adalék, és műanyagok.
2014. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mégha a Norbi csinálja akkor is...

Úgyhogy NE egyéééé finom batyut, és Dé vitamint...

2014. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!