Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket tanácsoltok egészségeseb...

Miket tanácsoltok egészségesebb táplálkozáshoz?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy hamarosan 31 leszek,és sajnos már nem úgy néz ki a testem,mint 10 évvel ezelőtt. A hasamon lett egy kis felesleg,nem olyan feszes a combom, meg a fenekem, és mintha narancsbőrt véltem volna felfedezni. Tudom, nem leszek olyan,mint régen, de javítanék a helyzeten. Nyilván csak a testmozgás nem elég. Kérlek küldjetek nekem recepteket,vagy linkeket receptekről, amelyek egészségesek, olcsó és egyszerű alapanyagokból készülnek. A csavar a dologban, hogy allergiás vagyok a kazeinre, így semmilyen tej- vagy marhahús tartalmú ételt nem ehetek.A receptek azért lennének fontosak, hogy egy hétre meg tudjam tervezni, és be tudjak vásárolni hozzá. Kevés időm van ezekre a dolgokra sajnos.
2017. nov. 5. 11:44
 1/1 anonim válasza:
Kerüld a fehér cukrot, -kenyeret, üdítőket, E- betűsöket. Grillcsirke, zöldség, gyümölcs. Érdeklődj, ez egy külön szakma, én is az elején járok. 54F
2017. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!