Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért tömik tele a fehérjeszel...

Miért tömik tele a fehérjeszeleteket/zabszeleteket cukorral?

Figyelt kérdés

Még a fehérjeszeletnél értem, elvégre többnyire edzés után eszik azt az illetők, így gyorsan kell az energia regenerációhoz, stb-höz.


De például az ilyen 320 forintos zabszeleteket szerintem azok szeretnék enni, akik egészségesebben szeretnének élni, esetleg leadni pár kilót azzal, hogy lassan felszívódó szénhidrátot, rostot, és fehérjét visznek a szervezetükbe megfelelő mennyiségben.

De miért rakják tele cukorral? Most csak arra tudok gondolni, hogy azért, hogy édes legyen, és a cukor olcsóbb, mint egy természetes forrásból származó édesítőszer.


Lehet, hogy rossz irányból közelítem meg ezt az egészet, ezért gondoltam, hogy kiírom ide ezt a kérdést.


Köszi a válaszokat.


2017. nov. 8. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

a zabkeksz meg a zabszelet meg a többi ilyen sima parasztvakítás, alig van benne hasznos rost, cukros az egész


sajnos a magyar élelmiszeripari termékfejlesztő mérnökök ennyit tudnak, külföldön azért kapni olyan fehérjeszeletet ami tényleg jó, pl. a mars protein szelet, 19g fehérjét tartalmaz de csak 200kcal az egész, komplett étkezést ki lehet vele váltani akkora


[link]

2017. nov. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normál étkezésre fogyassz normális ételeket, a zabszelet meg tömör, kis helyet elfoglaló szénhidrátbombának jó, mondjuk gyalog- vagy biciklitúrázáshoz és ott semmi gond nincs a cukortartalommal.
2017. nov. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert el tudják adni, és megfelelő hasznot tudnak belőle realizálni. A gyártókat nem érdekli az egészségünk, a legtöbb ember pedig nem olvassa el az összetevőket, csak hallotta, hogy a fehérjeszelet meg a zab milyen jó fogyókúrához vagy edzéshez, ha az ára meg az íze megfelel neki, a többi nem érdekli. Az a pár ember, aki úgy gondolkodik, mint te, majd vesz valami mást drágábban, őket is kiszolgálja a piac.
2017. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!