Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenés. Szerintetek van...

Hasmenés. Szerintetek van esély rá hogy elmúlik holnapra? Tanácsok?

Figyelt kérdés
ma reggel kezdődött, enyhe hasmenés. Aztán délután már gyengének éreztem magam, nem volt étvágyam se. Ma már kb 10x voltam wc-n. Szédülök, furcsán érzem magam és vízszerű görcsös hasmenésem van. Holnap reggel viszont előadást kell tartanom, nem mondhatom le... Nem tudom mit csináljak
2017. nov. 8. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és hőemelkedésem is van,ráz a hideg
2017. nov. 8. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebből ne biztos, hogy lesz előadás.Ha van otthon, akkor Bolus adstringens, széntabletta 5-6 szem mindenképpen, diólevél- vagy tölgyfakéreg-tea. Lázcsillapító, mert hidegrázásnál várható a hirtelen láz.Gondold át, hogy kehet-e valamiféle ételmérgezés (salmonella stb.) vagy akkor ez vírusfertőzés, aminek a hasmenés és a láz csak első tünete.
2017. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bólus astringens kellene rá. Én 2 szemet javasolok belőle. Ha van otthon széntabletta, akkor abból 5-6 szemet vegyél be. Ez valami bélfertőzés, vagy vírus.
2017. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelők által javasoltak mellé Enterolt és Probium6-ot is vennék be, hátha az előadás idejére még felturbózható vagy, de utána a fertőzésből fel kell gyógyulni. Orvos is lásson.
2017. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!