Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék, de nem...

Hízni szeretnék, de nem tudok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már rég óta szeretnék hízni.. Eszem is eleget de még sem látszik meg rajtam.

19L



2017. nov. 13. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi az a régóta? Hány kiló vagy és milyen magas?
2017. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezzel én sem vagyok másképp, kis vékony testalkatom van, szeretnék felszedni pár kilót. (Habár még nem sikerült annyit, amennyit szerettem volna), de sikerült felszednem egy-két kilót, azáltal, hogy megszüntettem a káros tényezőket az életemben. (Stressz, dohányzás, és hasonlók).

Nekem például nagyon sokszor elmondták, hogy a genetika miatt nem tudok hízni. De a kérdés még mindig a fejemben van, hogy mégis mit tegyek, hogy felcsússzon az a pár kiló... :)

2017. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"sikerült felszednem egy-két kilót, azáltal, hogy megszüntettem a káros tényezőket az életemben. (Stressz, dohányzás, és hasonlók). ... De a kérdés még mindig a fejemben van, hogy mégis mit tegyek, hogy felcsússzon az a pár kiló..."


Ne kezdj el újra dohányozni, továbbra is kerüld a stresszt, meg hasonlók, akkor továbbra is folyamatosan fel fogsz szedni egy-két kilót szépen lassan.

2017. nov. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!