Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 éves,154cm,40kg-os lány...

19 éves,154cm,40kg-os lány vagyok. Szeretnék még pár kilót felszedni. Vki tud vmi jó módszert h mitől hízhatnék még pár kilót? (max 4-5kg-ot)

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
sokat eszel :) máshogy nem megy. sok kenyér sok tészta, ne válogass egyél meg mindent
2010. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg inkább mozogj sokat, mellette egészségesen, és rendesen étkezz :) ne hízni akarj, hanem inkább izmosodni :)
2010. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj már egy nőn NAGYON NEM ÁLL JÓL AZ IZOM. ha meg ilyen vékony vagy akkor egyből meg is látszik
2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is számítsd bele, hogy vannak olyan emberek, akik egyszerűen nem tudnak jelentősebben hízni vagy fogyni, mert genetikailag ilyenek. Az egyetlen mód tényleg az, ha eszel (amennyi jól esik), de ha sportolsz is közben (már úgy általában, nem pedig evés közben), akkor az izomzatod és a csontozatod fejlődik elsősorban.
2010. jún. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
NE HÍZZÁL! Tömeget növelj! A különbség - sok szénhidrátbevitel -> egy csont és háj törpe leszel. Sok fehérje, és sok szénhidrát, és sok sok mozgás, mondjuk torna, vagy aerobik -> egy szépen kidolgozott izmos-arányos kis csajszi leszel, gyönyörű kerek popsival, ami után még én is megfordulnék az utcán. (Nem, nem olyan jó, hanem olyan öreg pasi vagyok)
2010. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!