Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik egészségkárosítóbb? A...

Melyik egészségkárosítóbb? A csapvíz a klór miatt, vagy az ásványvíz a széndioxid miatt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
igyál szénsavmentea ásványvízet :D
2017. nov. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem egeszsegkarosito, nem tudom honnan vetted. A klorozas, amint kitoltod a vizet, kb. azonnal kimegy, a szensav meg egyebkent sem karosit semmit.
2017. nov. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a csapvízre szavazok, mert ahogy írták, kimegy belőle a klór, és mivel hosszú távon olcsóbb, így egészségesebb anyagilag is. :)
2017. nov. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy a csapvíz egészségesebb. Erre gondoltam, nem arra, hogy egészségkárosítóbb.
2017. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A klór - ahogy az elözöek irták -, nem ártalmas, mert gyakorlatilag nincs mérhetö mennyiség a vízben.


A széndioxid meg végképp nem árt, az ugyanis egyáltalán nem dut az emésztörendszeren kereszül felszívódni.


Szóval egészségkárosítónak egyiket sem lehet nevezni emiatt.

2017. nov. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!