Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha mindennap max 1100 kalóriát...

Ha mindennap max 1100 kalóriát eszem (van hogy kevesebbet) akkor szerintetek belefér minden héten egy nap amikor kicsit többet eszem, úgy 800 kalóriával?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez egy tökéletes recept arra, hogyan fejlesszünk ki különböző táplálkozási zavarokat.


Mi lenne (ha már mindenáron számolgatni akarsz), ha inkább kiszámolnád normálisan a kalóriaszükségletedet a fogyáshoz, és ahhoz tartanád magad mindenféle kilengedezések nélkül? Én 1600 kalórián vígan fogytam 165 centi 60 kilósként (heti 3 edzés), hát nem jobban hangzik?

2015. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ az a helyzet hogy én először a hízás miatt csináltam mert 46,5 kiló voltam a 165 centimhez de volt hogy kevesebb is és azután meggyűlöltem hogy csont és bőr vagyok de mostanáig nem bírok napokig többet enni mint addig viszont híznom is kell tehát ez afféle kényszermegoldás(nem azért csinálom mert olyan nagyon kívánnám a kaját sajnos hanem mert nem akarok visszasoványodni:((( viszont nem bírok minden nap egy kicsivel többet enni mint addig (Most 49 kg vagyok)
2015. nov. 12. 16:41
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor hogy rendet tegyünk a fejedben: a kórházi fogyókúrára ítélt betegeket 1200 kalórián tartják - szigorú orvosi felügyelet mellett, ugyanis ez NAGYON KEVÉS! 1100 kalórián te nem hízni fogsz, hanem elfogyni.


Felejtsd el a számolgatást, és egyél ösztönből, mindig jóllakásig. Próbálj magasabb kalóriatartalmú ételeket választani (nem feltétlenül egészségteleneket). Például az olajos magvakból nem is kell olyan sokat enni ahhoz, hogy hipphopp meglegyen a napi kalóriabeviteled fele. Sokféleképpen lehet egészségesen hízni, amit most csinálsz, az minden, csak nem egészséges.

2015. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom köszönöm a segítséget:) Amúgy még miket ajánlatos ilyeneket enni izomépítéshez pl?
2015. nov. 12. 17:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Izomépítéshez főként erősítő edzésre van szükség. Mindenképp fontos a magasabb fehérjebevitel.
2015. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne vacakolj. Nyáron én is ezt csináltam, aztán eléggé megsínylettem. Tényleg ne. A kalóriaigényed alatt kb. 300-al csináld, de ne többel. Ne akarj hirtelen sokat, hanem lassan, keveset. Tényleg csak az éri meg. Én se hittem el, aztán mesélhetnék...
2015. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
miért mi lett veled?
2015. nov. 12. 17:42
 8/11 A kérdező kommentje:
amúgy semmi bajom nincs a 1100 kalóriás étrendemmel nem éhezek mindig eszem mikor éhes vagyok csak elég silány
2015. nov. 12. 17:46
 9/11 anonim válasza:
Először én is ezt éreztem. Aztán belassult az emésztésem, székrekedés, puffadás, stb. Fokozatosan elgyengültem, a koncentrációképességem 0-ra csökkent, agresszívvá váltam, folyton a kaján járt az eszem, de nem ettem. Arról ne is beszéljünk, hogy csontsovány lettem, az arcom beesett, stb. Nincs értelme, de tényleg. 2-3 hétig velem is minden oké volt, meg fogytam is. Aztán jöttek a tünetek, meg az, hogy lelassult a fogyás, aztán mókuskerék...
2015. nov. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
meddig fogytál?
2015. nov. 12. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!